Operátorka / operátor vo výrobnej strojárskej spoločnosti

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacZákladná mzda 866 € brutto + 34€ variabilná zložka + 0 - 160€ commitment bonus + zákonné príplatky podľa charakteru práce a výroby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Práca v dvojzmennej prevádzke v kmeňovom stave zamestnávateľa
* Ľahká manuálna práca:
- obsluha ručných lisov, bodových zváračiek a transferovej linky, kontrola a balenie výrobkov
- vykonávanie pracovných činností výrobného procesu podľa inštrukcií týkajúcich sa lisovania kovov, zvárania, montáže, výstupnej kontroly a balenia
* Vykonávanie samokontroly, vedenie záznamov / výrobnej dokumentácie.
* Dodržiavanie BOZP a používanie predpísaných OOPP.

- stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie vo výške 5,85€ hradený zamestnávateľom
- dochádzkový bonus podľa počtu odpracovaných mesiacov 0 - 160€ mesačne,
- vianočné odmeny v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku, odmeny pri pracovných jubileách
- zákonné príplatky - (nadčas, sviatok, víkendový príplatok)
- istota zamestnania v stabilnej spoločnosti

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, precíznosť, spoľahlivosť, pozornosť, zodpovednosť.

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
Tel.: +421908708452
E-mail: poslať životopis
ID: 4824275  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac