Manažér kvality

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ASAP
3 200 EUR/mesiacKonečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za systém riadenia kvality v súlade s požiadavkami ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001
- Vypracovnie a riadenie systémovej dokumentácie
- Implementácia štandardov TISAX
- Implementovanie špecifických požiadaviek zákazníkov (CSR) do systémovej a procesnej dokumentácie.
- Udržiavanie povedomia o potrebe a obsahu SMK a EMS medzi všetkými zamestnancami organizácie.
- Vyhodnocovanie nákladov na nekvalitu (COPQ) a priebežné vypracovávanie výsledkov riadenia kvality (PPM, Pareto analýzy, interné, externé a dodávateľské ukazovatele kvality - KPI).
- Riadenie plánu interných, externých a dodávateľských auditov.
- Vykonávanie interných systémových auditov podľa IATF 16949 a ISO 14001 a procesných auditov podľa VDA 6.3
- zúčastňovať sa zákazníckych auditova a vykonávať dodávateľské audity ako hlavný predstaviteľ spoločnosti
- Riešenie dodávateľských a zákazníckých reklamácii využitím štardandných nástrojov v zmysle požiadaviek ISO
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi osobne alebo prostredníctvom portálov
- Vypracovávanie analýz a návrh nápravných a preventívnych opatrení

Trvalý pracovný pomer
Služobné auto aj na súkromné učely
Príjemné prostredie v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
Stravné 5,85 € plne hradené zamestnávateľom
Podpora ďalšieho vzdelávania
Dochádzkový bonus
Pružná pracovná doba
Odmeny za dosiahnuté výsledky

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Spracovanie osobných údajov prebieha v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* skúsenosti s aplikovaním štandardov ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001
* angličtina na komunikatívnej úrovni
* schopnosť viesť a motivovať tím
* silné organizačné a manažérske schopnosti
* zodpovednosť a samostatnosť pri riešení pracovných úloh

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4772657  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac