Obsluha lisu / Press Minder (PM)

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
asap
1 020 EUR/mesiacZáklad 900€ brutto + 120€ variabilná zložka + 0-160€ commitment bonus + príplatok za prácu v hluku (cca 140€ / mesiac) + zákonné príplatky podľa charakteru práce a výroby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 2 zmeny (ranná zmena 6:00-14:00, poobedná zmena 14:00-22:00)
- nastavovanie strojov, výmena a upevnenie nástrojov, prípravkov do výrobných zariadení
- odkladanie kusov po vykonaní výrobnej operácie podľa baliaceho postupu,
- správne a presné vedenie požadovaných záznamov v stanovenej dobe,
- efektívne hospodárenie so spotrebným materiálom,
- dodržiavanie pracovnej disciplíny a stanovených dôb prestávok,
- dodržiavanie a udržiavanie poriadku na pracovisku, po ukončení zmeny je zodpovedný za vyčistenie pracoviska
- preventívna a operatívna údržba nástrojov, strojov, technických zariadení
- vykonávanie takých povinností, aké priebežne určí zamestnávateľ
- právo zastaviť výrobu z titulu nekvality
- spolupráca s oddelením kvality ohľadom uvoľnenia výroby, kvality a nezrovnalostí v procese výroby
- spolupráca so zoraďovačom pri zoraďovaní nástrojov
- dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a nosenie OOPP, kde to pracovný postup vyžaduje

- stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie vo výške 5,48€ hradený zamestnávateľom,
- commitment bonus podľa odpracovaných mesiacov 0-160€ / mesiac,
- vianočné odmeny v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku, odmeny pri pracovných jubileách, darčekové poukážky 2x ročne v hodnote 20 €
- zákonné príplatky - (nadčas, sviatok, víkendový príplatok)
- istota zamestnania v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív).
- školenia, preškolenia, možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Práca v 2 zmennej prevádzke
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske - výhodou

Prax v nastavovaní lisov a strojných zariadení - nie je podmienkou
Technické myslenie
Používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov
Pracovitosť, zručnosť a organizačné schopnosti
Zodpovednosť, samostatnosť
Znalosť práce s počítačom výhodou - nie je podmienkou

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4590531  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac