Nástrojár - strojárska výroba

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacZáklad 1400€ brutto + 100€ variabilná zložka + príplatok za prácu v hluku (cca 140€ / mes.) + zákonné príplatky podľa charakteru práce a výroby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava nástrojov, foriem, závitov alebo modelov komplikovaného charakteru ako aj meracie a kontrolné prípravky s presnou toleranciou.
- Výroba náradia, prípravkov, súčiastok a náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie.
- Opracovávanie výrobkov a nedorobkov brúsením, ostrením, frézovaním, vŕtaním, sústružením a pod.
- Spolupráca pri vývoji nových nástrojov a zlepšovaní súčasných, riadenie technických zmien na nástrojoch.
- Samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov.
- Vykonávanie celej škály nástrojárskych úkonov, vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti a zručnosti.
- Analýza porúch foriem a lisov, určovanie povahy potrebných opráv a testovanie výsledkov svojej práce s cieľom ubezpečiť sa o jej kvalite.
- Vykonávanie preventívnych prehliadok lisovacích nástrojov a kontrolných prípravkov.
- Ovládanie zásad lisovacej sústavy ISO.
- Čítanie výkresovej dokumentácie.
- Dodržiavanie definovaných výrobných štandardov.
- Vedenie dokumentácie a iných úkonov, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti.
- Zodpovednosť za čistotu na pracovisku a pravidelnú starostlivosť o stroje a zariadenia.
- Zabezpečenie plynulého odovzdania zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdanie informácií nastupujúcej zmene.
- Práca na dve / tri zmeny - podľa nastavenia výroby.

- Istota zamestnania v stabilnej spoločnosti
- Stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,80€ hradený zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív)
- Systém benefitov – vianočný príspevok, teambuildingové aktivity...
- Príplatok za prácu v hlučnom prostredí
- Zákonné príplatky podľa charakteru práce a výroby
- Výkonnosté prémie
- Možnosť odborného vzdelávania (odborné školenia, možnosť jazykového vzdelávania a pod. )

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Uchádzač by mal mať nasledovné predpoklady:
- Schopnosť čítať a rozumieť výkresovej dokumentácii
- Priestorové videnie, konštrukčná a priestorová predstavivosť, praktické myslenie
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy, navrhovať zmeny
- Flexibilita, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč
- Výborné organizačné, technické schopnosti
- Orientácia na detail
- Analytické myslenie
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4436361  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac