Študenti zarobte si na darčeky, dovolenku, výlety - operátor výroby

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,5€ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výrobné operácie - obsluha odmasťovacieho zariadenia, ukladanie dielov podľa technologických postupov a pracovných inštrukcií
- vedenie záznamovej evidencie

- kompletné zaškolenie na pozíciu
- možnosť osobného a profesijného rastu – možný prechod do HPP
- výplata vyplatená vždy do 15.teho dňa v mesiaci
- práca v stabilnej spoločnosti

- nenáročná manuálna práca na 2 zmeny vhodná aj pre absolventov bez skúseností - 6:00-14:00 a 14:00-22:00
- dlhodobá brigáda cca na 3 dni v týždni

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme vek minimálne 18 rokov
- ochotu pracovať
- manuálnu zručnosť

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3466935  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5€ na hodinu