Team leader Lisovne

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Mzdové podmienky (brutto)
900€ základná mzda + 130€ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabepečenie chodu výrobných operácii podľa výrobného plánu, technologických postupov a pracovných inštrukcií, s použitím predpísaného nástroja, náradia a kontrolných meradiel
- Vykonáva samokontrolu a kontrolu zoraďovačov, minderov a operátorov pridelených vo výrobnom úseku, dodržiava kontrolné postupy, vydáva a kontroluje interné štítky
- Dohliada na dodržiavanie 5S štandardov
- 2 zmenná prevádzka (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív)
Systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity
Možnosť odborného vzdelávania (jazykové, počítačové kurzy a dalšie odborné školenia)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/strojárska technológia/údržba strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

prax aspoň 1 rok vo vedení ľudí
prax aspoň 2 roky v údržbe a nastovovaní lisov
analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení, samostatnosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3162185  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ základná mzda + 130€ variabilná zložka