Marketingový manažér s poľským jazykom

CL solution s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce pre pozíciu pracovník marketingu je správa sociálnych sietí a ďalšia marketingová činnosť.

- Práca so sociálnymi sieťami a správa emailovej komunikácie
- vedenie databázy influencerov a jeho aktualizácia
- komunikácia s existujúcimi influencermi, hľadanie nových tvárí
- dohadovanie a zabezpečenie spoluprác, príprava a koordinácia marketingových kampaní
- Tvorba kampaní na podporu značky
- administratíva a kontrola rozpočtov
- Riadenie projektov, dodržiavanie náväznosti a termínov
- Kontrola efektívnosti marketingových aktivít

Skúsenosti s vedením social media profilov, tvorbou obsahu a nastavovaním stratégie sú vítané.
Požiadavky:
- Poľský jazyk na úrovni C1/C2
- Anglický jazyk na úrovni B1/B2
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Schopnosť pracovať aj v tíme

Špecializujeme sa na komunikáciu produktov, služieb a vytváranie dobrého mena našich klientov, media relations sú hlavnou náplňou našej práce.

Mzda: 1100€/1 mesiac - v prípade na živnosť.
800€/ 1 mesiac, plus odmeny za dobre odvedenú prácu

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša firma sa primárne zaoberá zákazníckou podporou, prekladmi a podporou pre Influencer marketing. Zabezpečujeme spolupráce s kvalitnými influencermi na sociálnych sieťach, na Slovensku a zahraničných trhoch. Taktiež zabezpečujeme zákaznícku podporu a prekladateľskú činnosť v rôznych jazykoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4355871  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac