Sales representative pre Preukaz žiaka ISIC/EURO26 - Západné Slovensko

CKM SYTS

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2019
Odmeňovanie na základe počtu objednaných preukazov a známok predlžujúcich ich platnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte alebo ste mali ISIC alebo EURO26? Boli ste s ním spokojný? Chcete byť súčasťou celosvetového projektu? Baví vás predaj? Chcete dosahovať stále lepšie a lepšie výsledky? Ak sú Vaše odpovede kladné, pozrite si našu pracovnú ponuku.

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu a samostatne fungujúcu osobu, ktorá sa chce v práci realizovať a ktorá svojimi výsledkami prispeje k rozvoju celej firmy.

Sales representative je zameraný na čo najlepšie výsledky v predaji, potrebuje byť efektívny v komunikácii (telefonickej, emailovej aj osobnej), a potrebuje porozumieť požiadavkam škôl. Vo svojej práci je systematický a dôsledný. Komunikuje vždy v pozitívnej emócii. Zabezpečuje, aby preukazom a možnostiam ich využitia rozumeli tak zamestnanci škôl ako aj študenti. Vie osloviť potenciálnych držiteľov – študentov stredných škôl - takým spôsobom, že u nich vyvolá prirodzený záujem o preukaz. A tiež ich vie motivovať k tomu, aby preukaz pravidelne využívali. Priebeh a výsledky svojej práce si eviduje a pravidelne o nich reportuje svojmu nadriadenému.

Sales representative bude úzko spolupracovať s kolegami zodpovednými za výrobu, distribúciu a funkčnosť v internom a tiež externom prostredí škôl tak, aby sa naplnili hlavné ciele projektu, ktorými sú:
- zvyšovanie počtu škôl zapojených v projekte,
- zvyšovanie počtu novodržiteľov preukazu,
- zvyšovanie počtu ľudí, ktorí si svoj preukaz každoročne obnovia

Po zaučení a získaní potrebných skúseností veľká miera samostatnosti.
Práca v mladom a priateľskom kolektíve.
Stabilný pracovný čas
Motivačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
Vzdelávanie a ďalší rozvoj (preplácame 75% nákladov na kurzy, školenia)

Ak máte o pozíciu záujem, pošlite nám najneskôr 23.12.2018 svoj životopis spoločne s doplňujúcimi informáciami v samostatnom súbore, presne podľa pokynov nižšie (neúplné alebo nesprávne zaslané podklady budú znamenať nezaradenie do výberového konania).

1. pripravte max 15 minútovú Power Point prezentáciu, ktorú by ste použili pri osobnej prezentácii žiakom v triede na vami vybranej strednej škole. Cieľom prezentácie je, aby po nej čo najviac žiakov triedy prejavilo záujem o Preukaz žiaka ISIC/EURO26.

2. Dokument uložte pod názvom svojho priezviska a pošlite ho ako samostatnú prílohu v emaile so svojim životopisom na adresu [email protected].

Najneskorší termín nástupu na pozíciu je 1.3.2019.
Pozícia je aktuálne neobsadená.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané sú pracovné skúsenosti v oblasti predaja, znalosť prostredia stredných škôl, dôslednosť a výborná kontrola termínov stanovených úloh, schopnosť robiť veci načas, samostatnosť a „ťah na bránu“.
Pre výkon práce je potrebné vlastné motorové vozidlo, náklady na cestovanie sú preplácané.

CKM SYTS je výhradným zástupcom pre rozvoj a distribúciu medzinárodných identifikačných preukazov ISIC, ITIC a EURO26 na území Slovenskej republiky.

CIEĽ CKM SYTS: VYDÁVAME PREUKAZY POTVRDUJÚCE PRÍSLUŠNOSŤ K SOCIÁLNEJ SKUPINE, KTORÉ KAŽDODENNE VYUŽÍVA VIAC A VIAC ŠTUDENTOV, UČITEĽOV A MLADÝCH ĽUDÍ, A ZÁROVEŇ AKCEPTUJE A PODPORUJE VIAC A VIAC PARTNEROV VO VIAC A VIAC KRAJINÁCH SVETA.

ÚČEL CKM SYTS (prečo to robíme):
Cenovo zvýhodňujeme a sprístupňujeme také služby a tovary, o ktoré majú naše cieľové skupiny najväčší záujem, a ktoré zároveň skvalitňujú život mladým ľuďom, študentom a učiteľom, ako napríklad cestovanie, vzdelávanie, zábava, kultúra, šport a pod. Nikdy nepropagujeme a neposkytujeme zľavy na produkty alebo služby ako sú alkohol, drogy, lieky, zbrane, pôžičky a médiá ako noviny, časopisy, televízie (v akejkoľvek forme - tlačenej, elektronickej...).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3562825  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmeňovanie na základe počtu objednaných preukazov a známok predlžujúcich ich platnosť