Можливість для людей з України

Vodič LUX autobusu

CK AZAD, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
2 000 EUR/mesiac*nastupny plat 1500€ v cistom so zvysenim az do 1800€ v cistom do 3-och mesiacov od nastupu. + vykonove bonusy a priplatky + zamestnanecky bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič LUX BUS autobusu, starostlivosť a údržba o pridelené vozidlo typu SCANIA IRIZAR PB, TOURING, SCANIA i6 a i8

-stravné lístky
-cestovanie
-firemne benefity
-vykonostne odmeny

serióznosť, slušné vystupovanie, dochvíľnosť a udržovanie poriadku a kontroly stavu prideleného vozidla - to sú prednosti profi vodiča.
Podmienka uzatvorene poistenie voči zamestnávateľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B, C, D, E

príjemne vystupovanie, starostlivosť, poriadok a precíznosť k pridelenemu vozidlu, reprezentacia firmy

CK AZAD je cestovná kancelária ponúkajúca dovolenky prevažne v destináciách Chorvátsko, Španielsko, Bulharsko a Grécko. Pre školy ponúkame lyžiarske výcviky, školy prírode a školské výlety na Slovensku i v zahraničný. Počas letných mesiacov organizujeme detské tábory. Samostatnou časťou našej ponuky je autobusová doprava.

CK AZAD disponuje vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi značky Scania (49, 53, 54, 58, 63 a 89 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do Vami vybraných destinácií.

Viac sa dozviete na stránke www.azad.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4316290  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac