Špecialista BOZP a ochrany pred požiarmi OPP

CIVOP s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z najväčších, dynamicky sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti outsourcingu BOZP, OPP, OŽP a revízií zariadení CIVOP hľadá vhodného adepta s nasledujúcimi znalosťami.

Špecialista bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci BOZP a ochrany pred požiarmi OPP

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • dodávať dielčie služby a poradenstvo pre klientov v regióne (kontroly, spracovanie dokumentácie, hlásenia atď.)
  • Podieľať sa na projektoch komplexného outsourcingu BOZP a OPP pre významných klientov
  • Podieľať sa na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a OPP v širokom týme špecialistov

Požadujeme:

  • Prax na úrovni ABT najmenej 3 roky
  • Odborná spôsobilosť BOZP v zmysle §24 Zákona 124/2006 Z.z.
  • Odborná spôsobilosť OPP (TPO, ŠPO) v zmysle §11 Zákona 314/2001 Z.z.
  • Lektorské minimum
  • VP sk. B
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Iniciatívnosť a zameranie na výsledok!

Ponúkame:

  • Odmenu zodpovedajúcu praxi a odbornosti s dynamickým rastom podľa dosahovaných výsledkov
  • Služobný automobil
  • Odborné vzdelávanie a rozširovanie kvalifikácie (firemné voľno na vzdelávanie a finančný príspevok)
  • Možnosť samostatne plánovať svoju prácu
  • Výraznú možnosť sebarealizácie v rámci rozvoja služieb BOZP a OPP

Hľadáme nových kolegov v rôznych lokalitách !!!!

Miesto: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj,

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2986483  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.