Можливість для людей з України

Junior Konzultant – Funding Advisory CIVITTA Slovakia

CIVITTA Slovakia

Miesto práce
CIVITTA Slovakia, Bottova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 630 - 1 800 EUR/mesiacKoncoročný bonus vo výške 1-2 platov v závislosti od finančných výsledkov firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior Konzultanta do nášho Funding Advisory tímu, ktorý bude zapojený do nasledujúcich aktivít:

- analýza významných slovenských podnikov a medzinárodných skupín, ale aj startupov pôsobiacich v rôznych sektoroch a identifikovanie relevantných inovačných príležitostí,
- spolupodieľanie sa na spracovaní grantových stratégií, zameraných na identifikovanie aktuálnych a budúcich možností európskeho a národného financovania pre dosiahnutie inovačného potenciálu,
- pomoc pri príprave a realizácií projektových zámerov v rámci grantových finančných nástrojov (EŠIF, Plán obnovy, Horizon Europe, Digital Europe Program, CEF, atď.),
- podpora slovenského inovačného ekosystému prostredníctvom realizácie systémových projektov na rozvíjanie inovácií, digitalizácie a zručností 21. storočia,
- účasť na zaujímavých medzinárodných projektoch v spolupráci s talentovaným tímom CIVITTA profesionálov pôsobiacich v 18 krajinách.

Prečo si vybrať nás?

- 100% flexibilný pracovný čas + možný home office,
- koncoročný bonus vo výške 1-2 platov v závislosti od finančných výsledkov firmy,
- vlastný notebook a telefón,
- moderné pracovné prostredie v Sky Park Offices s voľným prístupom do kaviarne, posilňovne, s hernou miestnosťou a virtuálnou realitou, nahrávacím štúdiom a oddychovými priestormi,
- mladý, dynamický kolektív a nehierarchické pracovné prostredie,
- práca v poprednej medzinárodnej konzultačnej firme pôsobiacej v oblasti inovácií,
- zahraničné celofiremné off-site podujatia,
- možnosť realizovať vlastné nápady, zameranie na rast zamestnancov, program vzdelávania a rozvoja a účasť na medzinárodných školeniach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že budete mať:

- záujem a ochotu rozvíjať sa v oblasti prípravy a realizácie projektových zámerov, ako aj následnej implementácie projektov financovaných z európskych finančných nástrojov,
- záujem o aktuálne trendy v oblasti udržateľnosti a inovácií,
- silné analytické schopnosti so schopnosťou zbierať, organizovať, analyzovať a interpretovať značné množstvo údajov s dôrazom na detail,
- veľmi dobrú znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom),
- precíznosť, sebamotiváciu, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
- prehľad o európskych finančných nástrojoch v aktuálnom programovom období (EŠIF, Plán obnovy, Horizon, Digital Europe Program, CEF, atď.) je plusom.

CIVITTA Slovakia (formerly known as Neulogy) is one of the Central European leaders in providing consulting services covering the entire innovation cycle. The company’s mission is to advise startups, established companies and research institutions to deliver world-class innovations. Since its founding in Bratislava in 2007, the company has been instrumental in building the local and regional innovation ecosystem. Its strategic advisory services cover areas like startup support, R&D commercialization, corporate innovations, creative industries, as well as public policy and institutional strategies. Over the years we have worked with more than 1,000 startups that have raised more than 1,7 billion EUR investment.

CIVITTA Slovakia is a part of CIVITTA Group, a leading independent management originating from the CEE region. Jointly with Estonian founding companies Advisio and Innopolis, CIVITTA group has expanded in a puzzle-like fashion through organic growth, mergers, and acquisitions. Today, our company, headquartered in Tartu, Estonia, employs more than 300 consultants and experts across 22 offices in 15 countries. We aim to bring the right minds together to challenge the boundaries and make meaningful changes for our clients. CIVITTA is a partnership established by a team of professionals with diverse experience in different industries, government organizations and other top tier consulting companies and entrepreneurial initiatives. We also actively work beyond our home markets – a flexible approach and international mindset have allowed successful cooperation with clients in 40+ countries.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4355825  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 630 EUR/mesiac