Logo CityTraffic Slovakia, s. r. o.

Projektant dopravních staveb

CityTraffic Slovakia, s. r. o.

Bartákova, Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 3 450 EUR/měsíc+ kvartální odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Tvorba projektové dokumentace komunikací (silnice, cyklostezky, chodníky, křižovatky, dopravní terminály, …) ve všech stupních (studie, územní rozhodnutí, stavební povolení.
  • Koordinace projektů komunikací s ostatními profesem.
  • Optimalizace technických řešení.
  • Technická výpomoc při jednání s úřady a správci dopravní infrastruktury (inženýring zajišťuje naše asistentka).

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • neomezený počet sick-days
  • flexibilita pracovní doby
  • dovolená navíc za odpracované roky
  • možnost čerpání neplaceného volna v rozsahu do 15 pracovních dnů ročně
  • nadstandardní diety pro práci v terénu
  • mobilní telefon dle vlastního výběru a tarif s neomezeným voláním a daty i pro osobní potřebu
  • možnost využívání služebního vozidla pro osobní potřeby
  • velmi dobře dostupná kancelář přímo na M Pankrác
  • špičkově vybavené osobní pracovní místo (plně ergonomické židle, el. Nastavitelné stoly a další ergonomické prvky dle vlastní volby)
  • možnost zdarma využívat zařízení a techniku kanceláře i pro osobní potřebu (např. tisk)
  • bezplatné účetní konzultace i v soukromých záležitostech
  • možnost oddychu v odpočinkové místnosti
  • práce v mladém, přátelském a pohodovém kolektivu

Informace o náboru

Příspěvek / pomoc se stěhováním do Prahy.
Pomoc s hledáním ubytování (nájmu) v Praze.
Nabídka je aktivní pouze do doby dohody se 2 uchazeči!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.4.2024 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

dopravní stavby, pozemní stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
AutoCad Civil - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

aktivní řidič

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ stavebního  nebo dopravního zaměření (případně SŠ vzdělání s několikaletou praxí v oboru)
  • Znalost práce v AutoCad / AutoCad Civil 3D a MS Office
  • Orientace ve stavebních normách a předpisech
  • Komunikativnost, samostatnost, svědomitost, flexibilita, pečlivost, smysl pro plnění termínů
  • ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vymýšlíme dopravní infrastrukturu pro udržitelnou a bezpečnou dopravu. Naše společnost se dlouhodobě podílí na utváření dopravního systému a infrastruktury v řadě měst včetně strategických projektů velká statutární města či Prahu a Bratislavu. Zpracováváme nejen koncepční dokumenty zaměřené na dopravní témata, ale zároveň naše myšlenky umíme konkrétně projekčně zpracovat – od studie až po dokumentaci pro provedení stavby. Nově si vlastními silami zajišťujeme i geodetické zaměření.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Pšenička
Tel.: +420725115888
E-mail: poslat životopis
ID: 4803678  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc