Realitný maklér v CITYREAL PLUS

CITYREAL PLUS s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 - 6 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania bez platenia DPH !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne sledovanie realitného trhu
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom s čím Vám
pomôže náš filter súkromnej inzercie
-aktívna komunikácia s klientami
-začiatkom spolupráce aktívne vzdelávanie

- atraktívne odmeňovanie formou provízneho odmeňovania
- právnu podporu
-profesionálny kolegovia ktorý radi poradia
-vyhotovujeme firemné vizitky, zakladače ,banneri atď.
-provízia je bez DPH
-kancelária a vybavenie je zadarmo
-Teambuilding , firemné večierky
-časová flexibilita (svoj time managing )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Je to práca pre obchodnícke zmýšľajúcich ľudí ktorý vedia prečo idú do biznisu .

Naša spoločnosť ponúka sprostredkovanie prenájmu, kúpy a predaja nehnuteľností.
Našim cieľom je pomôcť zákazníkovi s maximálnou starostlivosťou počas všetkých fáz sprostredkovania, pomáhať mu maximalizovať hodnotu jeho majetku a robiť celý predajný proces efektívnym a výnosným. Spolupracujeme s právnikmi a notármi, taktiež s odborníkmi z oblasti financií. To, čo nás motivuje, je silná vášeň pre túto aktivitu. Snažíme sa získať čo najlepší výsledok, od starostlivej prípravy predaja, kúpy a prenájmu sa počas celého procesu starostlivo staráme o každý detail, pretože sme presvedčení, že na detailoch záleží, vždy.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4455249  Dátum zverejnenia: 27.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac