Logo City Realex SK s. r. o.

Predavačka predajne Trenčín

City Realex SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacZáklad 900 eur brutto + víkendové príplatky + preplatené nadčasy. Individuálne hodnotenie TOP zamestnancov, odmeny za plnenie cieľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladenú, komunikatívnu, empatickú a spoľahlivú kolegyňu do nášho pracovného tímu.

Vašou náplňou práce bude predávať v luxusných predajniach EROTIC CITY značkové produkty a zaisťovať chod jednej z našich predajní.

* práca na hlavný zamestnanecký pomer na dobu neurčitú
* zaujímavá práca v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* pravidelná mzda a zamestnanecké benefity
* príplatok za Vaše jazykové znalosti
* priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme moderná a rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť predajní Erotic City. Stali sme sa dominantným predajcom v Českej a Slovenskej republike v oblasti erotiky a v súčasnej dobe máme v oboch týchto krajinách takmer 100 predajní.

Naším poslaním je presvedčiť spoločnosť o tom, že používanie erotických pomôcok v milostnom živote je úplne prirodzené a bežné a vítame do tímu všetkých nových kolegov, ktorí nám chcú pomôcť toto poslanie napĺňať.

Kontakt

Kontaktná osoba: lidskezdrojetrencin
E-mail: poslať životopis
ID: 4798124  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac