624 - 900 EUR

Predavačka predajne Trenčín

City Realex SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladenú, komunikatívnu, empatickú a spoľahlivú kolegyňu do nášho pracovného tímu.

Vašou náplňou práce bude predávať v luxusných predajniach EROTIC CITY značkové produkty a zaisťovať chod jednej z našich predajní.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástup 624€ brutto + odmeny za výsledky už počas skúšobnej doby + preplatené nadčasy. Možnosť zarobiť na variabilnej zložke - spolu až do výšky 900 eur!

* práca na hlavný zamestnanecký pomer na dobu neurčitú
* zaujímavá práca v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* pravidelná mzda a zamestnanecké benefity
* príplatok za Vaše jazykové znalosti
* priateľský kolektív
* fyzicky nenáročná práca
* možnosť vzdelávať sa
* možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť City Realex a.s. je neustále sa rozvíjajúca firma s 20-ročnou tradíciou, prevádzkujúca sieť kamenných predajní s erotickým tovarom. Pôsobíme na Slovensku a v Českej republike.

Konventná 17
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: lidskezdrojetrencin
E-mail: poslať životopis
ID: 3801675   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástup 624€ brutto + odmeny za výsledky už počas skúšobnej doby + preplatené nadčasy. Možnosť zarobiť na variabilnej zložke - spolu až do výšky 900 eur!