Technik pre svetelné, zvukové a konštrukčné technológie

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Humenné
800 - 1 200 EUR/mesiac13. plat, každoročný nárast mzdy na základe kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia svetelných, zvukových a konštrukčných systémov
- montáž a programovanie ovládacich systémov do prevádzky
- školenia a techhnická podpora pre zákazníkov

Veľmi zaujímavá práca
Dynamický kolektív
Príspevok na stravu

Ak hľadáte stabilnú a atraktívnu prácu, tak Váš životopis a motivačný list, prečo by ste chceli pracovať v našej spoločnosti prosím zasielajte na e-mail : [email protected] . Dňa 20.01.2020 budú e-mailom oslovení len uchádzači, ktorí postúpia do ďalšieho kola - osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom a montážou profesionálnej svetelnej, zvukovej, video a konštrukčnej techniky pre divadlá, televízie, produkčné a rentálové spoločnosti, múzeá, kultúrne domy, hotely, architektúru atď.. Spoločnosť zároveň pre klientov poskytuje návrh riešení, školenia a servis horeuvedených technológii. Rastúce nároky na kvalitu produktov a služieb rieši systémom činnosti podľa európskej normy ISO 9001:2015 .Viac informácii na www.citylight.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3837784  Dátum zverejnenia: 30.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac