Chyžná do Hotel City-Piešťany

City Hotel Investment s.r.o.

Miesto práce
Winterova 35, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná ,upratovanie izieb Hotelu a Baru,celková starosť o čistotu objektu a jeho okolia

Samostatná práca ,väčšina víkendov voľno .
Práca od 6-14h

Informácie o výberovom konaní

Možný nástup aj hneď

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Flexibilná a zo skúsenosťami v odbore chyžná ,Upratovačka
Nie je podmienkou

Hotel City ***

sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, priamo na pešej zóne, v blízkosti mestského parku a Kúpeľného ostrova. Hotel má bezbariérový prístup na všetky poschodia, free wifi a konferenčnú miestnosť. Je určený pre klientov, ktorý sem prišli pracovať ale aj pre klientov, ktorý prišli oddychovať. Pre návštevníkov Hotela City*** je k dispozícii moderne zariadená reštaurácia s bohatou ponukou jedál, špecialít a nápojov. Hosťom ponúkame jedlá tradičnej kuchyne, obedové menu, ponuku vín slovenských vinárenských oblastí a káva najvyššej kvality je samozrejmosťou. Hotel City v konferenčnej miestnosti ponúka možnosť usporiadať rôzne podujatia spoločenského, pracovného a rodinného charakteru, ako napríklad: školenia, semináre, kurzy, recepcie, promócie, rodinné oslavy a firemné večierky, vrátane coffee breakov a prípadne cateringu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hotel City Investment s.r.o.
Winterova 35
92101 Piešťany
ID: 2685996   Dátum zverejnenia: 23.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600