Raňajkový/kongresový čašník

City Hotel Bratislava s.r.o.

Seberíniho 9, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš minimálne estetické cítenie, chuť pracovať a najme veľkú dávku zodpovednosti a dochvíľnosti neváhaj nám dať o sebe vedieť.

Ponúkame ti prácu v mladom, rozumnom, priateľskom a dynamickom kolektíve, rôzne zamestnanecké benefity ako napríklad teplú stravu 3 krát denne, bezplatné ubytovanie a podobne.
Očakávame od teba ohľaduplnosť, teamového hráča, dochvíľnosť a najmä zodpovednosť a cit pre dobre vykonanú prácu.
Nemusíš mať skúsenosti z najlepších hotelov na svete, stačí ti kus odhodlania a chuť pracovať.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník - servírka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť City Hotel Bratislava s.r.o. prevádzkuje hotel HOTEL BRATISLAVA**** (Seberíniho 9, Bratislava), ktorý patrí medzi najväčšie konferenčné hotely v Bratislave, poskytuje krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre individuálov i skupiny a prenajíma nebytové kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Seberíniho 9
821 03 Bratislava

Kontakt