Portier v Hotel Bratislava ****

City Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 € netto s príplatkami + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Myslíš, že je cool dvíhať činky vo fitku a platiť za to?
A čo tak dvíhať kufre v Hoteli Bratislava a dostávať za to plat? :)

Do hotela HOTEL BRATISLAVA hľadáme ľudí, ktorí majú radi zábavu, a úsmev na tvarí je vec, ktorú najčastejšie rozdávajú. Budeme radi ak sa stanete súčasťou miesta odkiaľ vychádzajú prívaly vĺn pozitívnej energie.

Portier je prvá osoba, s ktorou príde hosť do kontaktu.
- Víta hostí a reprezentuje štandarty hotela
- Pomáha pri odnose batožiny či potrebe získania informácií
- Stará sa o plynulý chod parkoviska ako aj poriadok v okolí hotela
- Komunikuje s jednotlivými oddeleniami a je pravou rukou recepcie hotela
- Dokáže efektívne pracovať za akýchkoľvek nepredvídateľných okolností
- Robí pravidelné kontroly priestorov hotela a jeho okolia

- Zázemie silnej a stabilne spoločnosti
- Bohatý sociálny program z množstvom benefitov
- Možnosť vzdelávania sa a nabratia skúsenosti z iných oddelení
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť zamestnaneckého ubytovania

Človek môže prichádzať do práce a fungovať ako robot bez duše, ale u nás naši zamestnanci zažívajú každý deň niečo nové a kopec srandy. My nie sme iba hotel, My sme Hotel Bratislava :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Chuť učiť sa a napredovať
- Ochota pracovať aj na nočnej zmene

Spoločnosť prevádzkuje 4-hviezdičkový hotel v Bratislave, prenajíma obchodné a administratívne priestory a poskytuje služby dlhodobého ubytovania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2861358  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € netto s príplatkami + odmeny