Можливість для людей з України

Čašník/čka

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
816 - 1 100 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy , záleží od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v atraktívnom prostredí na Letisku v Bratislave hľadáme kandidátov na pozíciu "ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA".
Vašou úlohou bude komplexná starostlivosť o zákazníka - poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov, prijímanie objednávok, ich vybavovanie a následné vyúčtovanie.

Férovým a priateľským prístupom vytvárame zamestnancom pocit,
aby sa cítili plnohodnotne v našej spoločnosti. Svedčí o tom aj informácia,
že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.
Ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
Ponúkame možnosť vzdelávania
Poskytujeme zamestnaneckú stravu
Poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca
Ponúkame MultiŠport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom

Ak Vás táto ponuka zaujala a myslíte si, že spĺňate zadané požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš životopis na email: [email protected]

PONÚKAME MOŽNOSŤ PRACOVAŤ AJ NA BRIGÁDU.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre poriadok a systém
Pozitívny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Komunikatívne a príjemné vystupovanie
Prax v gastronómi alebo potravinárstve
Schopnosť pracovať a podávať optimálny pracovný výkon pod tlakom

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4579076  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac