Administratívny pracovník

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
British International School, Pekníkova, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na súkromnú Britskú školu, ktorej súčasťou je školská jedáleň a bufet hľadáme kolegynku na administratívne práce.
Pracovnou úlohou bude:

Zodpovedať za čistotu na zverenej prevádzke.
Vykonávať kontrolnú činnosť a zodpovedá za dodržiavanie HACCP.
Vypracúvať a podieľa sa na spracovaní interných predpisov.
Zodpovedať za kvalitu poskytnutých služieb.
Riešiť sťažnosti a reklamácii zákazníkov.
Kontrolovať čistoty skladov a priestorov prevádzky.
Bať súčinný pri zhromažďovaní všetkých dokladov na pravidelnej báze.
Profesionálne komunikovať so zákazníkmi, študentami školy a ostatnými zainteresovanými na prevádzke.
Viesť prevádzkovú dokumentáciu, vytvára administratívne podklady, administratívne práce podľa pokynov manažéra prevádzky.
Participovať pri príprave JL – korekcia SJ, preklad do AJ, príprava podkladov JL pre škôlky, umiestnenie JL na webovú stránku.
Zodpovedať za evidenciu a spracovanie tržieb.
Pracovať v objednávkovom systéme Biometric – evidencia a úprava stravníkov, nahrávanie mesačného, jedálneho lístka, denná korekcia objednávok stravy, evidencia kreditov zamestnancov školy, vytváranie reportov stravných jednotiek.
Pripravovať podklady ku fakturácii(v excel) na mesačnej báze.
Pravidelné zasielať výkazy na inštitúcie/ MŠ SR, Bratislavský samosprávny kraj atď.
Komunikovať s klientmi na pravidelnej báze(mailová, telefonická, sms)pri vymáhaní pohľadávok, zároveň úzka spolupráca s účtovným oddelením spoločnosti.
Pravidelná kontrolovať dochádzky zamestnancov prevádzky.
Profesionálna komunikácia s vedením školy, kontrolnými orgánmi je neoddeliteľnou súčasťou.

Férovým a priateľským prístupom vytvárame zamestnancom pocit,
aby sa cítili plnohodnotne v našej spoločnosti. Svedčí o tom aj informácia,
že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.
Ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti.
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve.
Ponúkame možnosť vzdelávania.
Zamestnanecká strava.
Poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca.
Ponúkame MultiŠport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom.
Poskytujeme ku práci mobilný telefón a notebook, zabepečenie parkovania.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / gastronómia v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zmysel pre poriadok a systém.
Pozitívny prístup k práci.
Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Komunikatívne a príjemné vystupovanie.
Prax v gastronómi alebo potravinárstve.
Neoddeliteľnou časťou je pozitívny prístup k deťom.

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4576585  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac