Administratívna pracovníčka

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Hradná Events, Námestie Alexandra Dubčeka, Bratislava-Hrad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená do výšky 1200 eur Brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CITY GASTRO hľadá do krásnej prevádzky HRADNA EVENTS administratívnu pracovníčku.
Vašou pracovnou náplňou bude:
Na dennej báze prijímať telefonické a mailové objednávky, rezervácie od klientov.
Precízne sledovanie a evidovanie všetkých rezervácií v rezervačnom systéme.
Následné informovanie klientov o voľných termínoch.
Práca je asistenčná, začína prevzatím všetkých vstupných informácii od managera a pokračuje celkovou prípravou kalkulácie pre klienta s následným zaslaním ponuky.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý ovláda štandardy spoločenského správania, vie pružne reagovať na meniace sa podmienky pri organizácii podujatia, riešiť organizačné kolízie s rozvahou, prehľadom a profesionálne po konzultácii s managerom prevádzky.
Náš kolega/kolegyňa musí byť samostatný, výhodou je skúsenosť s organizovaním firemných a spoločenských akcií.
Pokiaľ Vás baví dynamická a rôznorodá práca a disponujete výborným time managementom, máte radi prácu s excell a powepoint, práve ste našli svoje zamestnanie.
Neváhajte nás kontaktovať, budeme sa tešiť na Váš životopis.

Férovým a priateľským prístupom vytvárame zamestnancom pocit,
aby sa cítili plnohodnotne v našej spoločnosti. Svedčí o tom aj informácia,
že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.

Ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
Ponúkame možnosť vzdelávania
Poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca
Poskytujeme možnosť HOME OFFICE v prípade potreby
Ponúkame MultiŠport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom
Poskytujeme ku práci mobilný telefón a notebook

Informácie o výberovom konaní

Prvé kolo:
V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Prosíme ku životopisu zaslať aj fotografiu.
Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo emailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo:
Druhé kolo pohovoru bude pozostávať z osobného pohovoru.
Veľkou výhodou výborný timemanagement

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / gastronómia v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

Je super ak viete alebo máte:
- s ľahkosťou robiť viac činností súčasne
- sebaistotu, ale i sebaovládanie
- komunikovať aj v zložitých situáciach
- pracovať samostatne, ale aj v tíme
- analytické i praktické myslenie a precíznosť
- kreativitu a videnie aj nemožného
- chuť vzdelávať sa a zlepšovať
- nápady ako prácu zefektívňovať
- vlastnú seba motiváciu
- vlastný time management

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4314882  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac