Expedient stravy / pomocná sila

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Medissimo, Tematínska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
646 - 950 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy , záleží od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý chod prípravy a expedície stravy pre klientov
Pravidelné čistenie dezinfekcia kulinárov
Príprava raňajok, desiat a olovrantov a následná expedícia
Kontrola množstva a teploty expedovaných jedál pre klientov
Balenie stravy určenej na neskoršie použitie
Kontrola skladových zásob a ich správne uskladnenie
Aktualizácia počtov objednaných porcií
Pracovná doba na zmeny krátky/dlhý týždeň 12 h, od 5:30 do 17:30 vrátane víkendov
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom pohovore

Férovým a priateľským prístupom vytvárame zamestnancom pocit,
aby sa cítili plnohodnotne v našej spoločnosti. Svedčí o tom aj to,
že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.
Ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
Poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca
Pracovné oblečenie, príspevok na pracovnú obuv je samozrejmosťou
Ponúkame MultiSport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov
Potrebné disponovať platným zdravotným preukazom
Potrebné disponovať dokladom o odbornej spôsobilosti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre poriadok a systém práce
Pozitívny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Flexibilnosť
Komunikatívne a príjemné vystupovanie
Výhodou je skúsenosť z podobného tipu zariadenia

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4180171  Dátum zverejnenia: 9.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac