800 - 900 EUR

Čašník/čka

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Mari Kiri, Marie Curie-Sklodowskej, Petržalka
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- Komplexná starostlivosť o zákazníka ( poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Rýchle jednanie pri reklamácií a sťažnosti zákazníka na jedlo alebo nápoje
- Udržiavanie čistoty a estetického vzhľadu v reštauračnom prostredí
- Dohliadanie na stav zásob a dopĺňanie inventáru počas pracovnej doby
- Evidovanie rezervácií a objednávok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900,- euro brutto mesačne + po skončení skúšobnej doby navýšenie podľa obojstrannej dohody

- Práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- Profesionálny rast a rozvoj v rámci danej pozície
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Multi šport karta čiastočne hradená zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spoločné stravovanie - gastronómia, vyučený v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- kreativita
- prax minimálne 1 rok
- komunikatívne a príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie. Pre našich klientov v prevádzkach spoločného stravovania pripravujeme niekoľko tisíc jedál denne, prevádzkujeme niekoľko reštaurácií, zabezpečujeme stravovanie pre domovy seniorov, školy, nemocnice a poskytujeme tiež cateringové služby.
Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CITY GASTRO s.r.o.
Sliačska 1/E
831 02 Bratislava
www.citygastro.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Konečná
Tel.: +421948188306
E-mail: poslať životopis
ID: 3803352   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,- euro brutto mesačne + po skončení skúšobnej doby navýšenie podľa obojstrannej dohody