750 - 800 EUR

Pomocná sila do kuchyne

CITY GASTRO s.r.o.

Miesto práce
British International School, Pekníkova, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie bieleho a čierneho riadu, spotrebičov v kuchyni
- umývanie podlahy podľa potreby
- pomocné práce v kuchyni pri príprave jedál
- ošetrenie kuchynského náradia a vybavenia
- vykonávať v dohodnutých termínoch čistenie, dezinfekciu prevádzky
- udržiavať čistotu a poriadok vo zverených priestoroch
- dodržiavanie hygienických štandardov a zásad
-pracovný čas 8h alebo 12h zmeny podľa dohody

- pracovná doba od pondelka do piatka
- garantované voľno cez školské prázdniny a štátne sviatky
- zaujímave finančné ohodnotenie
- príležitosť priučiť sa novým veciam
- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pohovor bude realizovaný na firme, adresa:
Sliačska 1E, 831 02 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

spoločné stravovanie - gastronómia, nie je podmienkou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- prax v odbore
- schopnosť pracovať pod tlakom

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie. Pre našich klientov v prevádzkach spoločného stravovania pripravujeme niekoľko tisíc jedál denne, prevádzkujeme niekoľko reštaurácií, zabezpečujeme stravovanie pre domovy seniorov, školy, nemocnice a poskytujeme tiež cateringové služby.
Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sliačska 1/E
831 02 Bratislava
www.citygastro.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Konečná
Tel.: +421948188306
E-mail: poslať životopis
ID: 3756436   Dátum zverejnenia: 6.9.2019