Zubný lekár, zubný lekár špecialista, zubný lekár-stáž

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Od 1 250 EUR/mesiacVýška finálnej odmeny sa odvíja od dosiahnutej mesačnej tržby a dohodnutej formy spolupráce (živnosť, dohoda, prac. pomer).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špičková súkromná zubná klinika v Bratislave, ktorá kladie dôraz na moderné vybavenie ambulancie, vysokú kvalitu poskytovaných služieb a profesionálnu komunikáciu s pacientom. V neposlednom rade dbáme na pohodu v našom pracovnom kolektíve!

Vzhľadom na rozšírenú prac. dobu máme voľnú pozíciu pre zubných lekárov na večerné a víkendové zmeny, uplatní sa u nás i špecialista mikroskopie, protetiky, implantológie, a detský špecialista. Pre študentov ponúkame dlhodobé stáže v našich ambulanciách (záchovná stomatológia, chirurgia, dent. hygiena).

Náplň práce:
- Diagnostika zubov a ústnej dutiny, identifikácia problému, realizácia zákroku a následné nastavenie liečby pacienta pre rýchle a bezproblémové zotavenie
- Podpora zdravia ústnej dutiny a prevencia chorôb
- Interpretácia a konzultácia röntgenových snímok a diagnostických testov
- Sledovanie rastu a vývoja zubov a následná konzultácia a odporúčanie pacientom
- Ďalšie súvisiace práce s výkonom tejto pozície a podľa špecializácie

- Korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné prostredie
- Zľavy na ošetrenie na klinike pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- Práca v mladom kolektíve, teambuildingy, raz mesačne obed od majiteľa kliniky
- Možnosť profesijného rastu, používanie cudzieho jazyka a dlhodobá kariérna perspektíva
- Flexibilita pracovnej doby a formy úväzku (dohodou)

Milý pán doktor, milá pani doktorka, ak ste sa v našej inzercii našli, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami a v prípade obojstrannej spokojnosti Vás s nadšením privítame ako nového člena nášho tímu v jednej z najmodernejších súkromných kliník na Slovensku - City Dental Clinic.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Empatický a propacientský prístup
Túžba zlepšovať sa vo svojom obore
Flexibilita
Tímovosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Slovenský jazyk - plynule

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4681380  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac