Zdravotný asistent

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou avšak čím skôr, tým lepšie :)
1 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta. Zamestnancovi prináleží okrem základnej mzdy aj výkonnostný bonus, stravné lístky, preplatenie nadčasov pri pohotovosti + zvýšenie platu pri dlhodobejšej spolupráci a spokojnosti oboch strán.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme len uchádzačov s s min. ukončenou strednou zdravotnou školou.

Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím, pretože s tvojou pomocou bude naša klinika fungovať ešte lepšie! :)

Hľadáme 2 zodpovedných a priateľských zubných asistentov, ktorí vytvoria v našej ambulancii príjemné a komfortné prostredie pre našich pacientov. Ak si myslíš, že máš všetky predpoklady stať sa našim novým kolegom, pozri svoju budúci každodennú náplň práce a pošli nám svoje CV. Tešíme sa na Vás naši noví kolegovia!

Čo bude tvojou každodennou náplňou práce?

- vítanie pacientov a vytváranie príjemnej atmosféry počas celej návštevy ambulancie - nech sa u nás cítia dobre a dôverujú nám :)
- príprava pacientov na jednotlivé zákroky a ošetrenia
- asistencia a pomoc Dr. pri vykonávaní pravidelných vyšetrení
- poučenie pacientov ohľadom následnej starostlivosti ústnej dutiny bezprostredne po vykonaní jednotlivých ošetrení
- poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny
- starostlivosť o chod ambulancie
- starostlivosť o inštrumentárium, vrátane dezinfekcie a sterilizácie nástrojov po skončení výkonu,
- zhotovenie RTG snímkov a snímanie odtlačkov zubov pacientov na odliatky
- administratívne práce súvisiace s použitím počítača

Skúsenosti na podobnej pozícií sú vždy vítané! :)

- práca v modernom prostredí medzi multikultúrnym kolektívom
- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy
- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov
- príplatky + príspevok na stravovanie
- pracovné oblečenie k dispozícii

Informácie o výberovom konaní

- raz mesačne obed od majiteľa kliniky :)
- príjemný a priateľský kolektív
- príspevok na stravovanie v hotovosti
- soboty sú platené zvlášť , extra k platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná škola, zubné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi zodpovedný prístup
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- nekonfliktnosť
- flexibilita

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4431752  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac