Projektový manažér

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou avšak čím skôr, tým lepšie :)
2 000 EUR/mesiacNa uvedenej pozícií ponúkame plat od 1500€ brutto + stravné lístky + KPI podľa splnenia dosiahnutých cieľov. Finálna výška platu bude stanovená na základe vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím, pretože s tvojou pomocou bude naša klinika fungovať ešte lepšie! :)

Stále rozširujeme tím a tentokrát sme sa rozhodli vytvoriť úplne nové pracovné miesto, kde hľadáme zodpovednú osobu, ktorá bude mať naozaj pestrú ale za to dôležitú náplň práce. Hľadáme človeka, ktorý rozumie biznisu, má za sebou už riadenie úspešných projektov a manažment ľudí mu rovnako nie je cudzí. Buď v centre diania, staň sa pravou rukou majiteľa kliniky a sleduj ako sa aj s tvojou pomocou klinike darí viac a viac.

Čo bude tvojou každodennou náplňou práce? Zo začiatku budeš aktivity určite naberať postupne, naučíme ťa, čo bude potrebné ale na konci dňa odbremeníš majiteľa kliniky a budeš zodnovedný/-á za:

- návrh, plán a implementácia strategických projektov a aktivít s cieľom zvyšovania výnosov spoločnosti
- zodpovednosť za obchodné aktivity a predajné činnosti kliniky
- sledovanie a analýza konkurencie trhu, návrh na nové predajné techniky s cieľom zvyšovania obratu
- vytváranie a udržiavanie strategických obchodných partnerstiev
- podpora marketingových aktivít a a úzka spolupráca s marketingovým tímom, spolupodieľanie sa na vytváraní nových marketingových projektov a kampaní s cieľom zvýšenia tržieb a dosahovania obchodných cieľov kliniky
- HR aktivity súvisiace s náborom nových pozícii od inzercie, hiringu až po onboarding nového zamestnanca vrátanie vlastných podnetov na hiring nových pozícii
- kontrola, koordinácia a manažment backoffice tímu, sledovanie efektivity práce, v prípade potreby koučing a školenie zamestnancov
- motivácia zamestnancov kliniky a udržovanie spokojnosti v tíme
- manažment obchodných partnerov, aktívna účasť na stretnutiach, dohadovanie podmienok
- zabezpečenie nákupu potrebného materiálu a sledovanie zásob lekárskych potrieb vrátanie sledovania expirácie
- plnenie stanovených deadlinov majiteľom kliniky a schopnosť prioritizovať jednotlivé úlohy
- reprezentovanie kliniky pri oficiálnych návštevách a činnosti súvisiace s PR
- ostatné činnosti na základe rozhodnutia majiteľa spoločnosti

- práca v modernom prostredí medzi multi-kultúrnym kolektívom
- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy
- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov
- stravné lístky
- pracovné oblečenie k dispozícii

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Projektový manažment - Pokročilý
Strategické plánovanie - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

- skúsenosti s projektovým, strategickým a obchodným manažmentom
- profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
- silná verbálna i písomná komunikácia v slovenskom ale i anglickom jazyku
- plnenie deadlinov a prioritizácia taskov

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4163346  Dátum zverejnenia: 28.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac