Можливість для людей з України

Zubný asistent / asistentka / sestra

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou avšak čím skôr, tým lepšie :)
1 300 - 1 500 EUR/mesiacVýška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta. Zamestnancovi prináleží okrem základnej mzdy aj výkonnostný bonus, stravné lístky, preplatenie nadčasov pri pohotovosti + zvýšenie platu pri dlhodobejšej spolupráci a spokojnosti oboch strán.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím. S tvojou pomocou bude naša klinika fungovať ešte lepšie! :)

Príjmame uchádzačov s ukončenou strednou zdravotnou školou. Po dohode vieme zaškoliť aj absolventa zdravotnej školy, ktorý študoval iný študijný odbor, alebo nemá prax na pozícii.

Hľadáme zodpovedného a priateľského kolegu, ktorý vytvorí v jednej z našich ambulancií príjemné a komfortné prostredie pre našich pacientov. Ak si myslíš, že máš všetky predpoklady stať sa našim novým kolegom, preštuduj si každodennú náplň práce a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na Teba!

Čo bude tvojou každodennou náplňou práce?

- vítanie pacientov a vytváranie príjemnej atmosféry počas celej návštevy ambulancie - nech sa u nás cítia dobre a dôverujú nám
- príprava pacientov na jednotlivé zákroky a ošetrenia
- asistencia a pomoc lekárovi pri vykonávaní pravidelných vyšetrení
- starostlivosť o chod ambulancie
- starostlivosť o inštrumentárium, vrátane dezinfekcie a sterilizácie nástrojov po skončení výkonu
- zhotovenie RTG snímkov a snímanie odtlačkov zubov pacientov na odliatky
- administratívne práce súvisiace s použitím počítača

Skúsenosti na podobnej pozícií sú vždy vítané!

- korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné pracovné prostredie
- práca v multi-kultúrnom kolektíve s možnosťou využívania cudzieho jazyka
- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy
- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov
- príplatky + príspevok na stravovanie
- pracovné oblečenie k dispozícii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná škola

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na pozícii sú výhodou, nie podmienkou
- uvedený plat je pre dent. asistenta so skúsenosťami na pozícii
- MS Office (Word, Excel)
- veľmi zodpovedný prístup
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- nekonfliktnosť
- schopnosť rozprávať v cudzom jazyku je výhodou (angličtina/nemčina)

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4163329  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac