Dentálna hygienička - Zubný asistent - Zdravotná sestra

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie pravidelných vyšetrení pacientov.
- Poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny.
- Asistencia pri stomatologických výkonoch
- Starostlivosť o chod ambulancie
- Starostlivosť o inštrumentárium
- Komplexné ošetrovanie pacientov v oblasti dentálnej hygieny
- Dezinfekcia a sterilizácia nástrojov po skončení výkonu,
- Zhotovovanie panoramatických RTG snímok,

Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Moderné vybavenie ambulancie
Odborné tréningy a školenia
Pracovný čas vieme prispôsobiť podľa dohody
Yýhodne platové ohodnotenie

Hľadáš novú, stabilnú prácu v moderne vybavenom a príjemnom prostredí s mladým dynamickým kolektívom?
Pokiaľ máš vzdelanie v odbore dentálna hygiena, máš rada / rád svoju prácu a prejavuješ záujem o odborný aj osobný rast, hľadáme práve Teba.
Pošli nám svoj štrukturovaný životopis na mailovú adresu [email protected] a my ťa budeme kontaktovať.
Tešíme sa na spoluprácu v srdci Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnictvo

- Pro-klientský prístup
- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast
- Príjemné profesionálne vystupovanie
- Empatické správanie

Spoločnosť City Clinic prevádzkuje modernú zubnú kliniku, ktorá poskytuje komplexnú nadštandardnú stomatologickú starostlivosť .

Kliniku sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov s viac ako 20-ročnou praxou sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno. Dentálna veda sa posúva vpred a my s ňou. Neustále navštevujeme rôzne semináre, prednášky a workshopy, či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozska 14
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PM
E-mail: poslať životopis
ID: 3620147   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000