Recepčný

CITY BUILDING s.r.o.

Miesto práce
Učňovská 6, Šaca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

check in, check out v rezervačnom systéme Oberon, zodpovednosť za plynulý chod recepcie, vítanie a komunikácia s hosťami, poskytovanie informácií a vybavovať požiadavky hostí, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, práca s hotovosťou a platobným terminálom, informovanie návštev, pracovná pozícia je vhodnejšia pre mužov.

adekvátne mzdové ohodnotenie,
stravné poukážky a celoročný pitný režim,
parkovanie v areáli firmy,
stabilné pracovné miesto,

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu. Odpovedať budeme len tým uchádzačom, ktorý spĺňajú uvedené požiadavky.

K životopisu pripojte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť CITY BUILDING s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel, mailový klient - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

znalosť cudzieho jazyka ( anglicky alebo nemecky )
práca na PC, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
lojálnosť

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom nebytových priestorov a prevádzkou turistickej ubytovne. www.ubytovnacity.sk, www.citybuilding.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4783807  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac