Obchodný manažér - predaj Strojárskeho Informačného Systému

CITO Digital s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR/ ( finálna úroveň mzdy závisí od skúsenosti a znalosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávate od práce viac ako len presné zadania a postupy?

Máte záujem neustále spoznávať nové potreby klientov a smerovať ich k zvýšeniu efektivity, ziskovosti a napredovaniu?

Máte záujem stať sa špičkovým obchodníkom pre jedinečný informačný systém pre strojárske spoločnosti?

My Vám poskytneme priestor pre Váš odborný a osobný rozvoj. Koľko si z neho zoberiete záleží na Vás!

Čo bude Vašou úlohou?
Všetky činnosti, ktoré vykonáva pracovník, ktorého baví obchod:

 Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a predaj v oblasti strojárstva,
projektového inžinierstva či automobilovej výroby
 Starostlivosť o existujúcich zákazníkov - aktívna komunikácia, informovanie o
novinkách a vyhľadávanie nových príležitostí
 Identifikácia potrieb zákazníka a Príprava cenových ponúk
 Získavanie a uzatváranie objednávok
 Plnenie predajných plánov a cieľov
 Prezentácie riešení informačného systému
 Pravidelný reporting
 Obchodná agenda – práca v internom systéme
 Účasť na teamových stretnutiach, workshopov a konferenciách
 Možnosť podieľať sa na vývoji Informačného systému
 Ak sme na niečo pozabudli, doplňte náš zoznam

Aké benefity Vám ponúkame?

 Vzájomnú spoluprácu a záujem o človeka, pretože je u nás na prvom mieste.
Vieme, že za úspechom firmy stoja naši ľudia
 Podporu v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnom raste,
jazykové vzdelávanie (školenia, interné workshopy)
 Rodinnú atmosféru, ľudský prístup, menší kolektív
 Zaujímavé firemné benefity – odmena pri životnom jubileu, odmena v
závislosti od odpracovaných rokoch, príspevok na svadbu, (darček k
Mikulášovi pre deti, príspevok na deň detí)...

Informácie o výberovom konaní

Pracovnú pozíciu ponúkame v Bratislave alebo v Poprade!

Ako sa uchádzať o prácu?
Zašlite nám Váš životopis a krátky videozáznam. Dajte nám do videozáznamu to, čo chcete aby sme o Vás vedeli!!

Odoslali ste žiadosť a ste zvedavý, čo sa bude diať ďalej?
Potom, čo obdržíme žiadosť ( životopis a videozáznam), spracujeme ju a posunieme ďalej na osobu zodpovednú za daný výberový proces. Akonáhle budeme mať pre Vás novinku, dáme Vám vedieť
Pozvanie – ak nás Vaša žiadosť presvedčila, spĺňate požadované kritéria, ozve sa Vám naša personalistka a dohodne si s Vami ďalšie kroky a prípadné stretnutie.

Výberový rozhovor - Či už pôjde o individuálny alebo skupinový pohovor, teraz máme príležitosť navzájom sa spoznať. Tešíme sa na Vás, Vaše otázky a poskytneme Vám prehľad o každodennej práci a Vašich budúcich pracovných úlohách.

Rozhodnutie - Pri výberovom rozhovore si vyjasníme naše očakávania. Zistíme, či sa navzájom k sebe hodíme. O výslednom rozhodnutí Vás budeme v čo najkratšom čase informovať.

Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí obchodovať, nebojí sa výziev a má rád kvalitne odvedenú prácu. Človeka, ktorý má analytické myslenie, nebojí sa komunikovať a rozumne argumentovať, aktívne vyhľadávať zákazníkov a ponúkať im riešenia na profesionálnej úrovni.
Človeka, ktorého obchod baví a ktorý chce skutočne zákazníkom pomáhať.

Osobné údaje a dokumenty, ktoré ste poskytli v súvislosti s výberovým procesom, zhromažďujeme, spracovávame a používame výlučne pre účely výberového procesu a pri prijímaní zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického/ekonomického zamerania - Technické – strojárstvo, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Office produkty - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v obchode s podnikovými informačnými systémami min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

Čo od Vás požadujeme?

 Skúsenosti v predvýrobných a výrobných
etapách v spoločnostiach - vítané
 Dôležité je poznanie procesov v priemyselných
podnikoch
 Proaktívny prístup k zákazníkovi
 Je potrebné aby ste boli samostatný ale taktiež
je dôležité vedieť fungovať v malom tíme
 Musíte mať schopnosť sám si naštudovať
problematiku a vyvodiť použiteľné závery
 Taktiež musíte mať svoju vlastnú motiváciu učiť
sa a chcieť pracovať na nových veciach
 Komunikatívnosť

CITO Digital sa zameriava na napĺňanie potrieb zákazkovo riadených firiem v oblasti strojárstva, projektového inžinierstva či automobilovej výroby. Ako je to možné? Vo forme samostatnej divízie sme boli súčasťou úspešného príbehu SOVA Digital a. s. spoločnosti, ktorá patrí k významným slovenským dodávateľom komplexných podnikových riešení.

CITO je aj informačný systém pre malé a stredné podniky.
Je progresívny informačný systém určený na riadenie a kontrolu firemných procesov. Zohľadňujeme konkrétne potreby a finančné možnosti zákazníkov, preto má modulový charakter obsahujúci základné funkčnosti (DMS systém, CRM, …), ku ktorým nabaľujeme špecializované moduly (projektové riadenie, prepojenie na 3D CAD systémy, výdajňa náradia, …). Všetky dáta sú uložené a zálohované v MS SQL databáze, takže o vaše dáta sa báť nemusíte.

CITO Digital je členom SOVA Group
SOVA Group je zoskupenie odborných firiem za účelom dosiahnutia synergického efektu vytváraného ich spoluprácou. SOVA Group sa zameriava na digitalizáciu priemyselných podnikov a je tvorená spoločnosťami SOVA Digital, CITO Digital a SIDAT Digital:
• CITO Digital zabezpečuje riadenie podnikových procesov ako celku od
prvotného kontaktu so zákazníkom až po expedíciu a dodávku produkcie
• SOVA Digital sa primárne zaoberá digitalizáciou predvýrobných fáz,
optimalizáciou výrobných procesov a integráciou podnikových dát a procesov
• SIDAT Digital sa zameriava na digitalizáciu fyzických výrobných procesov a
energetiky.

Máte záujem o viac Informácií?
Kliknite na www.cito.sk a www.sovagroup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3912546  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac