Reagujte bez životopisu

Sandwich artist / Manažér alebo TPP pracovník reštaurácie - SUBWAY Cubicon

Citlimited s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 24, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Od 1 000 EUR/mesiacPre TPP je mzda rádovo v rozpäti 700-1000 v čistom (netto) Pre prácu od hodiny: 5-7 eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: Manažéra prevádzky, Štandardného TPP pracovníka a brigádnikov

Ponúkame pokojnú prácu v reštaurácii Subway, hľadáme predovšetkým kolegov, ktorí majú záujem o prácu 40h/týždenne / Pondelok-Piatok.

Predošlé skúsenosti sú vítané ale nie podmienkou, my Vás všetkému zaučíme.

- zaujímavá práca v svetoznámom SUBWAY sandwich store
- ideálna práca pre študentov VŠ, SŠ ale aj neštudentov na TPP
- príprava čerstvej zeleniny a ostatných ingrediencií, čistota a hygiena, spolupráca v tíme, plánovanie, time management

Prevádzka sa nachádza v blízkosti vysokoškolských internátov v Mlynskej doline.

- flexibil. prac. čas (min. 50h/mes) s možnosťou prispôsobiť škole a záujmom
- férová mzda
- firemné oblečenie, zaškolenie, priebežné tréningy
- zamestnanecké zľavy v SUBWAY a v celom shoppingu Cubicon
- výborná skúsenosť do života a CV
- zaujímavá možnosť aktívne používať angličtinu (aj iné cudzie jazyky) na dennej báze
- profesionálny rast, možnosť postupu na manažéra reštaurácie, možnosť pracovať v Subway storoch v zahraničí
- prijemná atmosféra v mladom tíme šikovných ľudí

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV nám zasielajte na mailovu adresu:

[email protected]

Alebo volajte na:

+421 905 202 302 - Juraj Plechlo

Bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky Vám poskytneme na uvedenej mailovej adrese alebo osobne priamo na pobočke Subway v OC Cubicon, v Mlynskej doline.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Fastfood Subway

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3844497  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac