PPC specialist & webmaster

Citadela spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a riešenie komplexnej online komunikácie:
- správa PPC kampaní na Google, Facebooku
- admin správa webových stránok
- optimalizácie vo vyhľadávaní (SEO)
- analýza kampaní, vyhodnocovanie, návrhy na zlepšovanie
- nastavovanie a odosielanie newsletter kampaní
- nastavovanie a správa konverzií cez Facebook Pixel a Google Tag Manager
- práca s produktovými feedmi – Google Shopping a Heureka

Informácie o výberovom konaní

Pozícia nie je vhodná pre začiatočníkov.
Prosíme Vás, o zaslanie Vášho životopisu a portfólia (webstránka alebo prípadové štúdie) na [email protected] s predmetom v správe "PPC specialist & webmaster".
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Citadela,spol. s r.o, na spracovanie jeho osobných údajov, v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PPC, web, SEO, online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Google Search Console - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý
Optimalizácia vo vyhľadávaní - pokročilý
Sklik - základy

Počet rokov praxe

2

Nehľadáme niekoho, kto nás len ohúri svojimi skúsenosťami, ale niekoho, kto hlavne disponuje nadšením, logikou, samostatnosťou
a chuťou učiť sa nové veci.

Hľadáme nádejných reklamných tvorcov aj ošľahaných marketingových borcov!
Ak patríte medzi tých, ktorým neunikne ani jedna reklamná kampaň, sledujete aktuálne trendy, ste otvorený novým výzvam a doslova horíte pre reklamu a spokojného zákazníka aj klienta, dajte nám o sebe vedieť! Ponúkame vám stabilné pracovné miesto v zohratom profesionálnom tíme s jasnou perspektívou do budúcnosti a výhodným finančným ohodnotením.
Veľa šťastia (pri vstupných pohovoroch) vám želá fullservisová agentúra Citadela.
www.citadela.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Citadela, spol. s r.o.
Kladnianska 20
821 05 Bratislava
ID: 3944969  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac