SW Developer - Automotive

CIT Services EU s.r.o.

Místo práce
Garbiarska, Liptovský Mikuláš
plný úvazek
Termín nástupu
3.1.2022
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 3 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na vývoji automobilů budoucnosti?
Do našeho skvělého teamu hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně.

Čím se zabýváme?

Pracujeme na vývoji SW pro řídící jednotky automatických nebo tzv. hybridních převodovek. Tyto řídící jednotky se následně implementují do prémiových osobních vozidel a jejich pohonných agregátů.
SW AUTOSAR Engineer upravuje a vyvíjí svěřené části SW v řídící jednotce pro hybridní či automatické převodovky nebo invertorů pohonného ústrojí prémiových osobních vozidel.
Výsledkem této práce je kód, který je integrován spolu s ostatními funkcionalitami do výsledného SW celé řídící jednotky převodového nebo pohonného ústrojí vozidla.

Co Vás tedy čeká?

• Práce na vývoji tzv. ”AUTOSAR Basic Software”, který je součástí výsledného software pro řídicí jednotku.
• Vývoj nebo úprava funkcionality výsledného kódu SW vrstvy (tzv. “Middleware”) na základě specifikace koncového zákazníka (Chrysler, Land Rover, atd.) a to v prostředí nástrojů VECTOR DaVinci nebo za pomocí programovacího jazyka “C”.
• Denní komunikace s koordinátorem projektu a s kolegy
• Analýza, vývoj nebo úprava svěřené časti kódu a dokumentace jejich činností
• Řešení technických výzev v oblasti embedded software architektury v automotive prostředí
• Testování za pomocí unit testů na reálném HW za pomoci debuggeru

Vývojové prostředí:
• Vector DaVinci SW Tools, Visual Studio, Eclipse

Použitá technologie:
• C, Vector AUTOSAR SW,
• DOORS, Clear Case, GIT, ClearQuest, Vector CANoe a další nástroje vývojového procesu v automotive prostředí

Na co se u nás můžete těšit?

• Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na prestižních projektech
• Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
• Potenciál profesního růstu
• Naše nové kolegy zaškolíme do dané problematiky
• Nabízíme bezplatné odborné vzdělávání včetně podpory jazykového vzdělávání
• Možnost práce z domova
• Flexibilní pracovní dobu
• Interní systém benefitů
• Velmi přátelské a neformální pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
3 dny SickDays
Důchodové spoření
Kupóny - roční rozpočet benefitů na míru
Stravenky
Neomezené volaní a data v mobilu
Jazykové a vzdělávací kurzy
Každý měsíc rozpočet na firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme my?
• Základní znalost C nebo vývoje embedded SW
• Angličtina na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu, budete komunikovat se zákazníky a týmy v zahraničí
• Výhodou je znalost Arduino, Assembler, AUTOSAR Basic Software (MICORSAR) znalosti komunikace po CAN sběrnici, zkušenosti s vývojem v safety prostředí (MISRA), operačních systémů, mikroprocesorů, real-time debuggingu, diagnostických nástrojů, atp.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CIT Services EU s.r.o. je společnost poskytující engineeringové služby pro automotive průmysl.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4129680  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc