C/C++ Embedded Developer - Automotive

CIT Services EU s.r.o.

Místo práce
Garbiarska, Liptovský Mikuláš
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na vývoji automobilů budoucnosti?
Do našeho skvělého teamu hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně.

Čím se zabýváme?
Pracujeme na vývoji SW komponent pro řídicí jednotky v automobilovém průmyslu. Tyto řídicí jednotky se následně implementují do osobních a nákladních vozidel, traktorů a autobusů poháněných hybridním, nebo ryze elektrickým pohonem.
Embedded Developer zpracovává požadavky na vývoj SW komponenty, diagnostických dat nebo zavaděčů firmware (Bootloader), které jsou následně implementovány do aplikační vrstvy řídící jednotky (ECU).
Výsledkem této práce je kód, který je integrován spolu s ostatními funkcemi do výsledného SW celé řídicí jednotky automatické převodovky a celého pohonného ústrojí.

Co Vás tedy čeká?
• Práce na vývoji a integraci SW pro řídicí jednotku automatické převodovky vozidel
• Postupné zapracování do procesu vývoje zohledňujícího požadavky na funkční bezpečnost a kvalitu podle ISO26262 a SPICE
• Denní komunikace s koordinátorem projektu a s kolegy
• Vývoj nebo úprava funkcionality na svěřené komponentě dle požadavku projektu nebo změnových požadavků ze strany zákazníka (v C nebo C++)
• Řešení technických výzev v oblasti Basic Software pohonných jednotek a komponent ECU v automotive prostředí
• Analýza, dokumentace, úprava, oprava nebo vyvoj nové svěřené SW časti
• Testování za pomocí unit testů

Vývojové prostředí:
• Visual Studio nebo Eclipse

Použitá technologie:
• C, C++ pro vývoj.
• GIT, ITL Integrity a další nástroje v podobě rozsáhlého automotive toolchainu

Na co se u nás můžete těšit?
• Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na prestižních projektech
• Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
• Potenciál profesního růstu
• Naše nové kolegy zaškolíme do dané problematiky
• Nabízíme bezplatné odborné vzdělávání včetně podpory jazykového vzdělávání
• Možnost práce z domova, z kanceláře nebo kombinace dle vlastních preferencí
• Flexibilní pracovní dobu
• Interní systém benefitů
• Velmi přátelské a neformální pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
3 dny SickDays
Důchodové spoření
Kupóny - roční rozpočet benefitů na míru
Stravenky
Neomezené volaní a data v mobilu
Jazykové a vzdělávací kurzy
Každý měsíc rozpočet na firemní akce

Naše společnost CIT Services s.r.o. působí aktuálně ve dvou lokalitách - Praha a Liptovský Mikuláš. Tato pozice nevyžaduje pravidelné docházení do kanceláře. Uchazeči, kteří preferují práci v kolektivu a jsou z lokality Liptovský Mikuláš, mohou využít naši kancelář, kde najdou své místo. Těšíme se na nové tváře v našem skvělém týmu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme my?
• Základní znalost C/C++ a vývoje embedded SW
• Angličtina na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu, budete komunikovat se zákazníky a týmy v zahraničí
• Výhodou je znalost Arduino, Assembler, znalosti komunikace po CAN sběrnici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CIT Services EU s.r.o. je společnost poskytující engineeringové služby pro automotive průmysl.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4128343  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/měsíc