SW test inženýr - Automotive

CIT-Con SK s. r. o.

Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 - 2 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na vývoji automobilů budoucnosti?
Do našeho skvělého teamu hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně.

Čím se zabýváme?

Testujeme funkčnosti softwaru v řídících jednotách pro oblast automotive.
Navrhujeme, provádíme a vyhodnocujeme HiL testy na real-time modelech.
Automatizujeme testy v SW prostředí EXAM.
Komunikujeme s vývojovým týmem a hledáme optimální řešení.
Testujeme sběrnicové komunikace CAN, FlexRay a diagnostiky UDS, OBD.
A mnohem více....

Na co se u nás můžete těšit?

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na prestižních projektech.
Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci.
Naše nové kolegy zaškolíme do dané problematiky.
Nabízíme bezplatné odborné vzdělávání včetně podpory jazykového vzdělávání.
Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři.
Flexibilní pracovní dobu.
Interní systém benefitů.
Velmi přátelské a neformální pracovní prostředí.

To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj životopis a pojďte zúročit své znalosti k nám.

Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
3 dny SickDays
Důchodové spoření
Benefit +
Příspěvek na stravování
Neomezené volaní a data v mobilu
Jazykové a vzdělávací kurzy
Každý měsíc rozpočet na firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme my?

Základní přehled v automotive elektronice / embedded
Základní znalost sběrnic, nejlépe CAN / FlexRay
Porozumění jednoduššímu kódu, nejlépe v jazyku Python (Není nutná znalost programování)
Komunikativní znalost Aj (čtení technické dokumentace, komunikace se zákazníkem)
Samostatnost, proaktivita, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Automotive Software Engineering.
Jsme inženýrské kompetenční centrum pro oblast automobilové techniky, nabízející řešení šitá na míru, výrobním podnikům, dodavatelům i poskytovatelům inženýrských služeb. Práce našich expertů zahrnuje širokou škálu kompetencí v oblasti testování a vývoje software.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4232393  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc