Marketing Assistant - copywriter (brigáda)

ČistáVoda s.r.o.

Obežná, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú študentku, ktorú zaujíma ako funguje zákulisie e-shopu a rada by sa podieľala na zdokonaľovaní nášho - “vodného sveta”. ČistáVoda je najväčším eshopom v oblasti úpravy vody na Slovensku a v Čechách, a kedže neustále rastieme, potrebujeme rozšíriť náš marketingový tím o ďalšiu nápaditú, kreatívnu dušu, ktorá neustále niečo tvorí a vymýšľa, no v prvom rade rada píše. Náplňou práce je najmä administrácia e-shopu. Budeš mať na zodpovednosti pridávanie kvalitných popisov k špičkovým produktom, písanie originálnych článkov na náš blog, zvládneš úpravu fotiek (nie je podmienka) a výhoda je, ak ovládaš základy SEO. Pokiaľ máš cit pre detail a písanie ti ide tzv. "od ruky" si vítaná!

Nemusíš mať predchádzajúce skúsenosti, radi Ťa zaučíme a pomôžeme Ti s pomyselnou čerečničkou na torte. Práca je ideálna pre študentku VŠ (nie končiaci ročník).

Čo ponúkame?
- min. 4,50 €/hod, záleží od Tvojej šikovnosti;
- flexibilná pracovná doba a možnosť homeoffice (ak rada ponocuješ, kľudne môžeš pracovať aj v noci, zaujíma nás výsledok :) );
- marketingové školenia;
- firemné teambuildingy;
- možnosť nástupu ihneď.

V prípade záujmu o danú pozíciu pošli svoj životopis aj spolu s motivačným listom na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
- nápaditosť, kreatívne myslenie
- chuť učiť sa a zdokonaľovať výsledky
- samostatnosť a flexibilita
- perfektná znalosť gramatiky, základná znalosť grafických programov na úpravu fotografie
- zvládnuť odpracovať ideálne 80 hodín mesačne (kombinácia home office a pravidelného osobného kontaktu na pobočke v Žiline)

ČistáVoda je firma s dlhoročnými skúsenosťami, tvorená kolektívom šikovných mladých ľudí. Špecializujeme sa v odvetví úpravy vody, vďaka čomu sme už tisíckam domácností a firmám pomohli zlepšiť kvalitu vody. Filtrácia vody a vykonanie certifikovaného rozboru vody - v tom sme jednotka na trhu. Naše zariadenia sú overenej kvality, spolupracujeme so zahraničnými klientmi a naše know-how v oblasti vodných filtrov našlo uplatnenie ako na Slovensku, tak aj v Čechách a v ďalších krajinách EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4200753  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.