Učiteľ/ka SŠ - slovenský jazyk

Cirkevné stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatio Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Vazovova 12, Staré Mesto
Termín nástupu
2020-02-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
191

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Slovenský jazyk

Znalosť práce s PC
Microsoft Office

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov. Mzdové podmienky sa odvíjajú podľa tabuliek platov pedagogických zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Uchádzač musí mať spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu a bezúhonnosť, ktorá sa dodatočne potvrdí odpisom z registra trestov. Zdravotná spôsobilosť v zmysle § 9 ods. 1 písm. c) a v zmysle § 16 ods. 2. Zákona č. 138/2019.

Vazovova 12
81107 Bratislava-Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Roumiana Karaivanová
Tel.: +421907754791
E-mail: poslať životopis
ID: 3819903  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.