Pedagogický asistent

Cirkevná ZŠ sv. Jána Bosca Lučenec

Miesto práce
okres Lučenec
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
143

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Odborná a pedagogická spôsobilosť podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie PZ a OZ, čo znamená

A. Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
1. v študijnom programe v študijnom odbore predškolská a elementárna pedagogika,
2. v študijnom programe v študijnom odbore učiteľstvo akademických predmetov, učiteľstvo profesijných predmetov a učiteľstvo umelecko-výchovných a výchovných predmetov,
3. v študijnom programe v študijnom odbore pedagogika,
4. v študijnom programe špeciálna pedagogika učiteľský, vychovávateľský alebo neučiteľský smer,
5. v študijnom programe zameranom na vychovávateľstvo,
6. v neučiteľských študijných programoch a doplnenie pedagogickej spôsobilosti.

B. Úplné stredné odborné vzdelanie
1. v odbore vzdelávania zameraného na učiteľstvo a vychovávateľstvo,
2. úplné stredné vzdelanie a doplnenie pedagogickej spôsobilosti,
3. úplné stredné vzdelanie a špecializačné kvalifikačné štúdium asistentov učiteľa v metodicko-pedagogickom centre skončené do 31. augusta 2010.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:

• žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• kópie dokladov o vzdelaní (vysvedčenie, diplom alebo iný rovnocenný doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní),
• písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním osobných údajov, bez ktorého nemôžeme podľa platnej legislatívy evidovať a spracovať Vašu žiadosť (prosíme pripojiť do prílohy).
V prípade, že nám nebudú doručené všetky požadované doklady (elektronicky alebo poštou), nebudeme Vašu žiadosť evidovať!
Ostatné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom:
ovládanie štátneho jazyka, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť, kreativita a empatia.

Žiadosti doručiť do 13.8.2018 na adresu školy alebo mailom na [email protected].
Uchádzači budú na pohovor pozvaní telefonicky.

ID: 3447956  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.