Učiteľ/ka MŠ

Cirkevná materská škola Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bílikova 1, Dúbravka
Termín nástupu
2019-01-07

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
137

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
základné ovládanie PC, práca s interaktívnou tabuľou vítané.

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
úplné stredoškolské vzdelanie pre materské školy, resp. bakalárske či vysokoškolské
Hľadáme spoľahlivú kolegyňu, s príjemným vystupovaním, ktorá má kladný vzťah k deťom, je kreatívna, zodpovedná a komunikatívna, prijíma a žije duchovnými hodnotami.

Ďalšie požiadavky
Základný, tabuľkový, nástupný plat:
so stredoškolským vzdelaním .. 616,50 €;
s bakalárskym vzdelaním ....... 690,00 €;
s vysokoškolským vzdelaním... 753,00 €
Zvyšovanie taríf podľa odpracovaných rokov, ostatné príplatky.
Možnosť poskytnutia ubytovania v školskej ubytovni.

ID: 3550076  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.