merchandiser - regálový servis

Ciret SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacOdmeny, bonusy, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštalovanie regálov u zákazníkov
  • objednávanie komponentov, odvoz regálov k zákazníkom, stavanie regálov a vyloženie tovaru podľa stanovených smerníc, udržiavanie čistoty, opravy, výmena komponentov
  • dopĺňanie tovaru v obchodných reťazcoch BAUHAUS a HORNBACH a u sieťových zákazníkov, vybavovanie reklamácií
  • výpomoc servisnému technikovi - dovoz strojov na opravu, odvoz k zákazníkom
  • spolujazdy s obchodnými zástupcami a ich vyhodnocovanie, formou denných reportov

Osobný automobil, mobilný telefón, mobilný internet, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímový duch.

Spoločnosť Ciret SK s.r.o. Slovenská republika je členom medzinárodnej skupiny STORCH-CIRET Group, ktorá sa celosvetovo zaoberá vývojom, výrobou a predajom kompletného sortimentu maliarskeho náradia.
Skupina STORCH-CIRET Group má vo svete 26 výrobných a obchodných pobočiek, v ktorých zamestnáva viac ako 1600 zamestnancov. História skupiny STORCH-CIRET Group siaha na koniec 19. storočia. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme viac ako 30 rokov.
Ponúkame Vám široký sortiment maliarskeho náradia a strojov značiek ColorExpert, ROTA!, Kana, Masq, Prep a Storch a k tomu ako doplnok sortimentu aj upratovacie náradie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Držka
Tel.: +421905763495
E-mail: poslať životopis
ID: 4811241  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac