CNC operátor na spracovanie plechov.

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiactrojzmenná prevádzka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OPERÁTOR NA SPRACOVANIE PLECHOV.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti v Ružomberku. Čaká Vás skvelý kolektív a všetko čo budete potrebovať Vás naučíme.

Očakávame od Vás:
* spracovanie tenkostenných hliníkových a pozinkovaných plechov na CNC strojoch ako sú
vysekávací lis, ohraňovací lis, nožnica, odviňovačka plechov,
* čítanie výkresovej dokumentácie.

Ponúkame Vám:
* veľkú podporu v tíme,
* postupné zaškolenie,
* využívanie výrobných a materiálnych možností spoločnosti za výhodných podmienok,
* pravidelnú valorizáciu platov (1x ročne),
* flexibilnú pracovnú dobu,
* príspevok na stravovanie zamestnancov,
* stravovanie máme zabezpečené vo vlastných priestoroch spoločnosti.

V závislosti od objemu výroby si pozícia vyžaduje prácu na zmeny.
Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, svedomitosť a technické myslenie.

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista
Tel.: +421917440900
E-mail: poslať životopis
ID: 4829790  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac