Príď pracovať do CIPI! Hľadáme CNC operátora na spracovanie plechov.

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď sa nám ukázať! Hľadáme OPERÁTORA NA SPRACOVANIE PLECHOV. Neváhaj a pošli nám svoj životopis o ostatné sa postaráme my.

Ponúkame Ti prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti v Ružomberku. Čaká ŤA skvelý kolektív a všetko čo budeš potrebovať ŤA naučíme.

Čo bude Tvojou úlohou:
* spracovanie tenkostenných hliníkových a pozinkovaných plechov na CNC strojoch ako sú
vysekávací lis, ohraňovací lis, nožnica, odviňvačka plechov,
* čítanie výkresovej dokumentácie.

Čo Ti ponúkame?
* veľkú podporu v tíme,
* postupné zaškolenie,
* využívanie výrobných a materiálnych možností spoločnosti za výhodných podmienok,
* pravidelnú valorizáciu platov (1x ročne),
* flexibilnú pracovnú dobu,
* príspevok na stravovanie zamestnancov,
* stravovanie máme zabezpečené vo vlastných priestoroch spoločnosti.

V závislosti od objemu výroby si pozícia vyžaduje prácu na smeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, svedomitosť a technické myslenie.

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4513534  Dátum zverejnenia: 29.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac