Posilni náš tím CIPI ako Projektový manažér/Stavbyvedúci.

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 300 - 2 800 EUR/mesiacMzda je závislá od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti CIPI veríme, že každý má talent a preto radi spoznáme ten Váš. Do nášho projektového tímu hľadáme nového kolegu.

Očakávame od Vás:

* že budete spoľahlivým lídrom, ktorý sa stará o rozvoj a prosperitu spoločnosti,
* zároveň ste rešpektovaným partnerom, ktorý ľudí motivuje a prirodzene ich riadi,
* podporujete svojich kolegov a vediete ich k úspechu,
* ste skúsený a máte obchodného ducha,
* vnímate príležitosti a viete sa ich chopiť.

Začo budete u nás zodpovedný:

Samostatné vedenie pridelených stavieb
Zodpovednosť za prevzaté stavenisko
Plánovanie, organizácia, koordinácia a kontrola výrobných a montážnych prác
Dohľad nad BOZP a PO
Kontrola nákladov a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
Komunikácia so zástupcom investora, úradmi, projektantom, výrobou a ďalšími stranami
Zabezpečenie / vedenie stavebného denníka a potrebnej dokumentácie
Zodpovednosť za dodržiavanie kvality a technologických postupov montáže a prác
Schvaľovanie a kontrola súpisu prác a objednávok od subdodávateľov
Tvorba podkladov pre fakturácie
Podpora pre obstarávanie a kontrolu externých služieb a materiálu
Tvorba a finalizácia odovzdávacej dokumentácie
Reporting realizácie projektov

Vašu prácu si u nás vážime.
* zabezpečujeme odborné školenia,
* pravidelnú valorizáciu platov (1x ročne).
* možnosť prémií a benefitov v závislosti od nastavených kritérií (13. plat),
* možnosť jednorázových odmien,
* odmeny za merateľné zlepšovacie návrhy,
* pohyblivá pracovná doba,
* turistický klub CIPI,
* dotácia na stravu,
* športový deň, deň rodiny pre zamestnancov,
* športové aktivity.

Každému uchádzačovi čo nám pošle životopis sa dôkladne venujeme. V prípade, že nás zaujmete tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť osobné stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavbárske

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Ovládanie programov MS Project, MS Office, AutoCAD
Skúsenosti s vedením väčších stavieb, projektov na pozícii projektového manažéra / stavbyvedúceho
Odborná spôsobilosť – Autorizácia pre pozemné stavby podmienkou
Skúsenosti s riadením tímu na stavbe a prislúchajúcich profesií
Veľmi dobré organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť, technické myslenie
Precíznosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť určovať priority
Znalosť anglického / nemeckého jazyka je výhodou

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4184511  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac