Senior konštruktér/technológ pre oceľové konštrukcie

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie prijatých objednávok a dodanej dokumentácie
Vytváranie programov (páliace plány) CNC pre rezanie laserom / plazmou
Plánovanie využiteľnosti lasera a plazmy, optimalizovanie procesov pálenia
Účasť na potvrdzovaní vyrobiteľnosti pre nové zákazky a cenové ponuky
Komunikácia s dodávateľmi výkresovej dokumentácie, písomne potvrdenie prebierky dokumentácie, riešenie prípadných nezhôd a zmien vo výkresovej dokumentácii
V súčinnosti s vedúcim výroby, senior konštruktérom resp. s predákmi preverovať, prípadne doplňovať dielenskú výkresovú dokumentáciu
Samostatná tvorba dielenskej výrobnej dokumentácie
Dodržiavať a kontrolovať požadované kvalitatívne parametre a príslušné normy
V súčinnosti s projektovým manažérom stavby / vedúcim výroby určovať postupnosť výroby oceľových konštrukcií
Zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov (laser / plazma) a kontrolovať ich dodržiavanie (v súčinnosti s vedúcim skladu a operátormi CNC)
Obstarávanie materiálu a služieb pre výrobu oceľových konštrukcií podľa dokumentácie
Kontrola prichádzajúceho materiálu do výroby (kvalitu, dodané množstvá, súlad s objednávkou)
Vykonávanie mesačných inventúr zostatkového materiálu
Vytváranie a analýza reportu využiteľnosti lasera / plazmy

- práca v neustále rastúcej spoločnosti
- odborné školenia
- pravidelná valorizácia platov (1x ročne)
- možnosť prémií a benefitov v závislosti od nastavených kritérií (13. plat)
- možnosť jednorázových odmien
- odmeny za merateľné zlepšovacie návrhy
- pohyblivá pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Autodesk Inventor - Mierne pokročilý
Wrykrys - Mierne pokročilý
NC Express - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky na pozícii konštruktér/technológ v stredne veľkej strojárskej firme

Odborná spôsobilosť vo výrobe oceľových konštrukcií, skúsenosti s programovaním CNC laser / plazma.
Precíznosť, flexibilita, schopnosť určovať priority.

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100401  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac