Riaditeľ stavebnej výroby oceľových konštrukcií

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Od 3 000 EUR/mesiacmožnosť prémií do 20% ročného platu podľa splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti CIPI veríme, že každý má talent a preto radi spoznáme ten Váš.
Očakávame od Vás:
* že budete spoľahlivým lídrom, ktorý sa stará o rozvoj a prosperitu spoločnosti,
* že máte prehľad v nástrojoch leadershipu,
* zároveň ste rešpektovaným partnerom, ktorý ľudí motivuje a prirodzene ich riadi,
* podporujete svojich kolegov a vediete ich k úspechu,
* ste skúsený a máte obchodného ducha,
* vnímate príležitosti a viete sa ich chopiť.

Za čo budete u nás zodpovedný:
Koordinácia projektov, rozdelenie projektov medzi projektových manažérov
- Plánovanie a realizácia projektov, technická podpora pre oddelenie prípravy
- Monitorovanie a kontrola činnosti projektových manažérov
- Zodpovedá za časový priebeh výroby a montáže, vyhodnocuje plnenie plánu výroby a montáže, následne predkladá report nadriadenému.
- Dozoruje dodržiavanie kvalitatívnych parametrov a noriem pri výrobe a montáži.
- Vedie podriadených, koordinuje a hodnotí prácu podriadených zamestnancov, dodržiavanie BOZP a PO, poriadku na pracovisku.
- Komunikácia so zástupcom investora, spoluúčasť na príprave projektov spoluúčasť pri príprave harmonogramov stavieb pre objednávateľov
- Kontrola finančných a termínových cieľov s projektovými manažérmi
- Pomoc pri riešení problémov na realizovanom projekte, v prípade problémov sa osobne zúčastniť na kontrolnom dni na stavbe
- Pravidelná komunikácia
- Kontrola finančného plnenia projektov – fakturácie
- Kontrola nákladov a ziskovosti na projekte koordinácia s finančným riaditeľom, rozpracovanosť projektov
- Pravidelná účasť na Board mítingoch vedenia spoločnosti /1x mesačne/
- Príprava a plánovanie budgetu na rok s finančným riaditeľom a generálnym riaditeľom

Vašu prácu si u nás vážime.
* máte k dispozícii služobné auto, ktoré môžete po dohode využívať aj na súkromné účely,
* mobilný telefón,
* možnosť 13 a 14 platu už po prvom roku trvania a predĺženia PP na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Organizačné a manažérske schopnosti, schopnosť samostatnej práce a vedenia tímu, vytrvalosť, odolnosť voči stresu.
Minimálne zrealizovaných 5 objektov za posledné 2 roky (priemyselné haly, priemyselné stavby).
Skúsenosti s podobnými resp. totožnými projektami, vedieť riešiť technické problémy výstavby projektov, zakladanie stavieb, betonáž, oceľová konštrukcia, profesie koordinácia

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4007740  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac