Projektový manažér pre fasádne konštrukcie

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia projektov
- plánovanie realizácie projektov
- technický suport pri vyhľadávaní dodávateľov
- sledovanie časového harmonogramu realizácie projektov
- komunikácia s dodávateľmi a so stavbou
- koordinácia výroby a montáže
- kontrola prevedených výkonov
- príprava podkladov pre mesačnú fakturáciu
- vypracovávanie reportov pre nadriadeného

- práca v neustále rastúcej spoločnosti
- odborné školenia
- pravidelná valorizácia platov (1x ročne)
- možnosť prémií a benefitov v závislosti od nastavených kritérií (13. plat)
- možnosť jednorázových odmien
- odmeny za merateľné zlepšovacie návrhy
- k dispozícii služobné auto, pohyblivá pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Od uchádzača sa vyžadujú skúsenosti s navrhovaním presklených fasádnych konštrukcií, okien a dverí
z profilových systémov Schueco, Wicona, Aliplast a tiež s navrhovaním a realizáciou prevetrávaných plášťov.

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3651213  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac