Technik údržby/vrátnik

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 2761, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
790 EUR/mesiac+ príplatok za údržbárske práce, nočné služby a víkendové služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plynulý chod vrátnice
- v pravidelných intervaloch vykonáva kontrolu zverených objektov a plôch
- práce v exteriéry - letná a zimná údržba plôch areálu spoločnosti
- naviguje prepravcov pri príchode do areálu spoločnosti, nakládke a vykládke
- vedie evidenciu, výdaj, príjem kľúčov od vozidiel, budov a miestností
realizuje kontrola a údržbu vozidiel spoločnosti
- obsluha kamerového systému
- realizácia drobných opráv stavebného, zámočníckeho, vodoinštalačného a elektroinštalačného charakteru
- šoférovanie služobného vozidiel do 3.5t a preprava
- iné operatívne a prevádzkové úlohy

Pozícii vyhovuje uchádzač so vzdelaním v odbore automechanik, vodár, zámočník, kúrenár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

bezúhonnosť

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3262051  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 790 EUR/mesiac