Reagujte bez životopisu

Kuchár - Pomocná sila do kuchyne pre wellness hotel ČINGOV *** Slovenský raj

Wellness hotel ČINGOV *** Slovenský raj, ČINGOV TOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel Čingov, 053 11 Smižany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2021
800 - 1 300 EUR/mesiacMzda podľa danej pozície a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce podľa konkrétnej pozície:
Príprava jedál podľa jedálneho lístka, denného menu, bufetových stolov prípadne pomocné práce.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Sledovanie skladových zásob a záruk základných surovín.

Strava zdarma, vstup do bazéna a wellness zdarma, zľava na všetky služby hotela. Zabezpečená doprava v čase mimo spojov MHD. Zabezpečené prechodné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, iniciatívnosť.

Wellness hotel ČINGOV *** je rodinný hotel nachádzajúci sa v prekrásnom prostredí Národného parku Slovenský raj. Hotel Vám ponúka komfortné ubytovanie, reštauráciu, lobby bar, wellness centrum, relaxačný bazén, masáže, detský kútik, detské ihrisko, letnú terasu s detským ihriskom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4087228  Dátum zverejnenia: 23.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac